פירות ואירוח נוריאל  050-6992272   עברית | ENGLISH | RUS BOOK NOW NURIEL, GALILEE BANIAS HERMON RIVER 
חדרי אירוח נוריאל צימר גליל בשאר ישוב 050-6992272 
 

פירות ואירוח נוריאל - האירוח הכפרי הראשון בארץ 

כעשור לאחר שהפכו את הצפון לביתם, פתחו בני משפחת נוריאל את ביתם ומשקם לאירוח, והפכו לראשוני הצימריסטים בארץ. להבדיל מחדרי להשכרה שהיו לרשות הנופשים באתר מקומי, בתי מלון, ובתי הבראה, רעיון הצימרים תמך בנופש שהוא האירוח עצמו, לצד המשפחה, בבתי משפחות הכפר והמושב.

התיירות הכפרית חבה הרבה למרים, שנתקלה בבירוקרטיה שתמכה בתיירות מאורגנת במלונות ובתי הבראה בלבד,  ולא נתנה מנוח לשרי התיירות עד שבשנת 1992 קיבלה התיירות הכפרית את הגושפנקה של משרד התיירות בפתיחת המשרד לתיירות כפרית. עתה, 25 שנה אחרי פתיחת הצימר הראשון, בשבועות 1984, הידיעה שיוצאים לנופש בצימרים בצפון היא בסיסית כמו רעיון החופש עצמו.

פירות ואירוח נוריאל, שילוב מפעל החיים של צביקה – איש אדמה, חקלאי המגדל את פירותיו במטעים העוטפים את הצימר והמושב, עם הצורך של מרים לארח, להנעים את חוויתם של הנופשים אצלה כאילו היו לנים בביתה ממש, הניבו את פירות ו

אירוח נוריאל – הצימרים הראשונים בארץ.

מאז נביטת רעיון הצימרים לפני 25 שנה, פירות ואירוח נוריאל בשיפור מתמיד של האירוח, הוסיפו חדרים ופינוקים, שיכללו את הטיולים, והפכו את רעיון האירוח הכפרי למציאות של נופש שמי שחווה, חוזר שוב עם החברים, המשפחה, הילדים וגם דור הסבא והסבתא מצטרפים.

מרים נוריאל אירוח נוריאל שאר ישוב מרים נוריאל פירות וארוח נוריאל שאר ישוב מרים נוריאל פירות וארוח נוריאל שאר ישוב
משפחת נוריאל - דור ההמשך מרים וצביקה נוריאל - פירות וארוח נוריאל שאר ישוב מרים וצביקה נוריאל - פירות וארוח נוריאל שאר ישוב
שלושה דורות בשאר ישוב  גם צימר גם טיול - קטיף משמש במטע של נוריאל אירוח מעבר לחדרים

פירות ואירוח נוריאל, מושב שאר ישוב, ד.נ.ג.ע. מיקוד 11240

טל. 050-6992272 info@nuriel.co.il